فرصت ها مانند ابر بهاری در گذرند!

آنگونه لحظه ها را از دست می دهیم، روزها را به بیهودگی شب میکنیم و شبها را صبح ، که گویی فرصتی بی نهایت برای رشد وساختن داریم.

ای کاش کلام شیرین و رسای مولا دائم در گوشمان نجوا کند که

"فرصت ها مانند ابر بهاری در گذرند" تامبادا آسان این ابرها را با

حرکات ناموزون از خود دور سازیم.

 

/ 4 نظر / 122 بازدید
تولدی دوباره

شراره عزيز سلام خوشحالم که تو هم به تولدی دوباره رسيدی امروز صبح به تقویم رومیزی ام نگاه کردم با خود گفتم ۶ ماه سال ۸۵ هم گذشت و این عمر من است که می گذرد افسوس که گذر زمان را وقتی احساس می کنیم که ديگر فرصت حضور نداريم اميدوارم لحظه لحظه هايت سبز باشد وبلاگ من به روز شد منتظرتم يزدان يارتان

ابوذر

سلام وبلاگ جالبی داری مثه اينکه جديدالورودی خوشحال ميشم هر موقع آپ کردی خبرم کنی

آريا

سلام. همه حرفا رو زدی. ديگه نميخوام خرابش کنم. فقط اينو ميدونم فرصت‌های زيادی رو من تو زندگيم از دست دادم. مقصر بعضی‌هاش خودم بودم و بقيه هم با شرايط جور نبود. زندگی تو اين دنيا فقط و فقط با شکار اين فرصت‌هاست که شيرين‌تر ميشه. راستی فرصت ديدن وبلاگ منو از دست نده!!!

ساسان

وقتی از گذشت زمان میپرسند ناخوداگاه بیاد ماه مبارک رمضان ۱۳۸۱ میافتم.چه زود گذشت نه؟ ۴سال از آن شبهای بیاد ماندنی گذشت که همه اش راز بود و نیاز. و این دل تنها ماند با آن همه افسوس از گذشت زمان. عجب ناجوانمردانه میتازد این زمان گویی تنهاست و به دیدار یار میرود بیخبر از این که با گذشت خود چه یار هارا از هم دور میکند و میرود.