محرم

 

باز هم محرم آمد! باز هم بر تشنگی ابا عبدالله و یاران با وفایش با فریاد وای حسین کشته شد، می باریم و خود به راحتی انبان شکم ها مان سیراب نمی شود!

باز هم محرم آمد! باز هم لباس عزای رشادت حسین بر تن، بر شهامت حسین اشک می ریزیم و اسارت دنیای فانی را با آغوش باز می پذیریم!

باز هم محرم آمد! باز هم سینه هایمان را در فراق سالار شهیدان، آماج دست هایمان می کنیم و دست های یاریمان را از هم دریغ می نمائیم!

باز هم محرم آمد! باز هم زنجیر غم شهادت حسین بر پشت می سائیم و زنجیر عشق به دنیا را به دست و پاهایمان چفت می کنیم!

باز هم محرم آمد! باز هم حسین علی اصغرش را بر دست می گیرد تا دل ما را ریش کند و ما فرزندانمان را فدای ندانم کاری هایمان می کنیم!

باز هم محرم آمد! باز هم بر لبان تشنه ی ماهروی بنی هاشم و بر دست بریده اش مویه می کنیم  و از کنار تشنگان بی اعتنا می گذریم!

آری باز هم محرم آمد! باز هم فریاد حسین در عالم می پیچد: " آیا کسی هست مرا یاری کند " و ما هنوز در آرزوی یاری کردن حسین می سوزیم!

باز هم محرم آمد!

 

/ 11 نظر / 42 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عقیق

سلام بانو جان [گل] محرم امد ،اما ایا ما ازدگی را آموختیم؟! حریت به معنای واقعی نه انچه در لغت نامه های امروزی متداول است و یا انسان امروزی به میل خود معنا میکند!

م ر ی م

در انتهای اندوه دریچه ای گشوده میشود و طولانی ترین شب را نیز بامدادیست " یلدات مبارک " [گل]

آمون

سلام :) ایام تسلیت به به چه عجب دست به قلم شدی دوباره :) خوشحالم می‌بینم برگشتی التماس دعا

ابوالفضل

با عرض سلام و احترام: خدا را شاکرم که بار دگر توفیق بهرمندی ازم واهب قلم توانایتان را نصیبلم نمود. خدا خیرتان دهد. ایام به کام و موفق باشید.

حمید

سلام دوست عزيز منتظر شما هستيم http://www.eshopctcenter.com راهنما http://www.eshopctcenter.com/index.php?view_content=2 __ _█████____████ ___████__████_███ __███____████__███ __███_███___██__██ __███__███████___███ ___███_████████_████ ███_██_███████__████ _███_____████__████ __██████_____█████ ___███████__█████ ______████ _██ ______________██ _______________█ _████_________█ __█████_______█ ___████________█ ____█████______█ _________█______█ _____███_█_█__█ ____█████__█_█ ___██████___█_____█████ ____████____█___███_█████ _____██____█__██____██████ ______█___█_██_______████ _________███__________██ _________██____________█ _________█ ________█ ________█

م ر ی م

سلام بانو اربعین حسینی رو تسلیت میگم التماس دعا دارم

غریب آشنا

با سلام .... سلامی به رنگ زیبایی........ جسم خاک از عشق بر افلاک شد کوه دررقص آمد و چالاک شد عشق اندک اندک ذائقه عاطفی عاشق را ارتقاء می بخشد ... اندک اندک لذات و حالات نفسانی به لذت و احوال روحانی مبدل می شود . عشق ابتدایی هلال ماه را می ماند که آمیخته به تاریکی است . اما رفته رفته این هلال باریک و به قرص کامل بدل می شود . به امید قدم نهادن در راه عشق و در وادی عشق الهی غرق شدن . همیشه سبز [گل]

م ر ی م

عشق همان چیزی است که به شما امکان می دهد بارها و بارها متولد شوید. "باربارا دی آنجلیس" [گل][گل][گل]

عقیق

[گل]