سکوت....

سکوت می کنم. سکوت! و چه غمگین است این سکوت!

سکوت می کنم تا حرفهای نا گفته ام را  نامحرمی نشنود .سکوت می کنم تا اعتراضم را به همه رسانده باشم.اما آیا کسی به سکوت من اهمیت می دهد؟آیا کسی خواهد فهمید من هم حرفهایی برای گفتن دارم؟

من هم دوست دارم با صدای بلند فکر کنم واندیشه هایم را با گوش شنوایی نجوا کنم.اما افسوس هر چه می جویم ، نمی یابم!!

چه روزها که وانمود کردم مشکلی ندارم و با لبخندی تظاهر به خوشبختی و شادی نمودم تا شاید آن شادی در وجودم انعکاس یابد. اما این راه تنها  باعث شد، حتی خود نیز از درد و مشکلم  غافل بمانم.

تا کی به احسا سم بهایی داده نمی شود؟ تا به کی احساسات آسیب دیده ام  نادیده گرفته می شود ؟تا به کی با بی اعتنایی ها و ترشرویی ها، آزردگی ام را بیشتر می کنند؟

سکوت می کنم. سکوت! و چه فریادی بلند تر و رسا تراز سکوت؟!                                             

 

 

 

 

 

/ 8 نظر / 18 بازدید
زهرا

اول من! سکوت در خود همیشه رازی نهفته دارد. تصور من از سکوت یک فریاد بلند است که چون فرکانسش با گوش هیچ کسی مطابقت ندارد هیچ کس نمی شنود!

شاهد

سلام سکوت بلندترين فرياد است سکوت صدای خداوند است

مسافر حقّ

سلام آيا مي‌دانيد كه صداي خداوند در سكوت شنيدني است؟ اما برخي اوقات لبان بسته ، دهان بسته ، اما گفتگوي دروني همچنان ادامه دارد! ممنون كه سر زديد! KhodaBaManAst.persianblog.ir در پناه حقّ

من

سلام خوشحالم كه با وبلاگت آشنا شدم و همينطور با خودت چون اهل فكري

ابر سفيد

سلام خيلی سپاسگزارم که به ديدارم آمدی! خدا با همه مهربان است! در سکوت خدا را بجوی، در او توکل کن و همه چيز را به او بسپار، ولی با ايمان! با او زندگی کن. در خواب و بیداری او را بخوان! هر لحظه با او باش! بهترين کارگزار تو خواهد شد. می‌بينی که در زندگی‌ات حضور می‌يابد و از سردرگمی بيرون می‌آيی. در پناه آن حقيقت زنده و پاسخگو.

ساسان

کاملا میفهمم چی میگی شراره. اما مهم اینه که بعضی انسانها با سکوت باهم خیلی حرفها دارن که بگن.مگه نه؟ از فاصله های خیلی دور اب سکوت ، خیلی جالبه نه؟ سکوت سرشار از ناگفته هاست.

آنچه از کلام تو نوشيدم در خروشم و آنچه از جام تو نوشيدم در جوشم با اين همه جوش و خروشم خاموشم به اميد آن که دم به دم نيوشم و نوشم.