پرچم

در خیل چهار چرخ های بی جان به سوی تکه خاکی می رفتم، که مزین به نام او بود و یاد او! از دور پرچم سه رنگ ایران چشمم را نوازش داد. سبز آبادانی، سفید صلح، قرمز شجاعت در قلبم غوغایی به پا کردند. با خود اندیشیدم گروهی با پای پیاده پرچم ایران در دست برای بیعت طی مسیر می کنند. در همین افکار بودم که پرچم را در دستان مرد افغانی در پشت ماشین آبیاری شهرداری دیدم!!! گرچه او با هیجان پرچم ایران را تکان می داد،اما دلم به درد آمد! همانطور از کنار او می گدشتم متوجه شدم پرچم ایران کاربردهای فراوانی دارد! گاهی زیر انداز گاهی هم پرچم خطر!!

/ 81 نظر / 36 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مستر خالیبند

سلاااااااااااااام خوبی خوشی سلامتی چه خبر تر تر تر ها الان فقط اومدم خبر بدم آپم با نامه ای به رییس جمهور حتما بخون حتما بنظر ایندفه نظر برام مهم تره ... منتظرم (سند تو ال)

mohajer

salam zan daee jan ghalamet hamishe sabz hamin

زهرا

کجاییییییییییییییییییییی خانوم خانوماااااااااااااااااااااا

سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

وبلاگ نویس محترم با سلام به اطلاع میرساند سومین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از تاریخ 88/7/8 الی 88/7/18 در مصلای امام خمینی از ساعت 10 صبح تا 20 برگزار می گردد. لذا از شما دوست عزیز دعوت می شود از بخش های مختلف نمایشگاه به ویژه سالن پایگاههای اینترنتی و وبلاگ ها بازدید نمایید. سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

سایه صبور

سلام عزيز مهربون يكسال و اندي گذشت ... هنوز حوصله نداري بنويسي ؟

گوش شنوا

سلام وبلاگ زیبائی دارید ب ما هم سر بزنید خوشحال می شیم[چشمک]

گوش شنوا

حقيقتي تلخ شما فيلمهاي آمريكايي رو ديديد؟ همه جا اين پرچمشون قرار داره حتي سر در خونه هاشون ولي ما چي؟؟؟؟؟؟؟

خط 3

سلام موفق باشی التماس دعا