تولد دوباره

محرم

 

باز هم محرم آمد! باز هم بر تشنگی ابا عبدالله و یاران با وفایش با فریاد وای حسین کشته شد، می باریم و خود به راحتی انبان شکم ها مان سیراب نمی شود!

باز هم محرم آمد! باز هم لباس عزای رشادت حسین بر تن، بر شهامت حسین اشک می ریزیم و اسارت دنیای فانی را با آغوش باز می پذیریم!

باز هم محرم آمد! باز هم سینه هایمان را در فراق سالار شهیدان، آماج دست هایمان می کنیم و دست های یاریمان را از هم دریغ می نمائیم!

باز هم محرم آمد! باز هم زنجیر غم شهادت حسین بر پشت می سائیم و زنجیر عشق به دنیا را به دست و پاهایمان چفت می کنیم!

باز هم محرم آمد! باز هم حسین علی اصغرش را بر دست می گیرد تا دل ما را ریش کند و ما فرزندانمان را فدای ندانم کاری هایمان می کنیم!

باز هم محرم آمد! باز هم بر لبان تشنه ی ماهروی بنی هاشم و بر دست بریده اش مویه می کنیم  و از کنار تشنگان بی اعتنا می گذریم!

آری باز هم محرم آمد! باز هم فریاد حسین در عالم می پیچد: " آیا کسی هست مرا یاری کند " و ما هنوز در آرزوی یاری کردن حسین می سوزیم!

باز هم محرم آمد!

 

پيام هاي ديگران ()        link        دوشنبه ٢٩ آذر ،۱۳۸٩ - شراره

سلام

 

سلام بر همه ی دوستان مهربان، آنهایی که در کم رنگی جوهر قلمم به من محبت داشتند. امیدوارم کوتاهی من در جوابگویی به کامنت ها و یا محبت های حضوری و تلفنی را دال بر بی معرفتی ندانید که خود می دانید گاهی آنقدر دل می گیرد که با نصایح و پندهای بزرگانی چون شما باز نمی شود وتنها راه حل خداست و زمان.

غیبت من در این مدت به دلایل گوناگون بوده. هر گاه هم که تصمیم به نوشتن و اطاعت امر دوستان نازنین داشتم و با هزار زحمت افکار از هم گسیخته ام را کنار هم می چیدم، بیشتر افکار بخت برگشته ام محکوم به خط خوردگی می شدند. آن قدر که دیگر خود هم نمی دانستم با این افکار خط خورده ی سرگردان چه کنم؟ بعد کلافه می شدم و می دیدم کم مانده خودم هم پاک شوم!!

دیشب سری به وبلاگ گروهی از دوستان زدم؛ نمی دانستم خوشحال باشم یا غمگین! خوشحال از این که بعضی از دوستان نازنین قلم شان هنوز سبز است و غمگین که گروهی دیگر مثل من قلم شان از نوشتن ابا دارد!

همان دم با خود اندیشیدم گرچه خیلی خط خورده ام اما باید باز هم در میان همان خط خورده ها کلمات را بجورم و آنها را کنار هم بچینم تا بمانم.

پس می نویسم، مثل همیشه ساده، آنگونه که دوست دارم!

 

 

پيام هاي ديگران ()        link        پنجشنبه ٢٥ آذر ،۱۳۸٩ - شراره